czwartek, 12 stycznia 2017

#8 recenzja książki-O krok za daleko Abbi Glines

Osoba która straciła swoją  siostrę, jej ojciec wyprowadził się a jej matka zmarła jak miała dziewiętnaści lat.
Nie każdy by sobie z tym poradzić, ale Blaire nie zamierza się poddawać...  Jej jedynym wyjściem jest pojechanie do domu ojca i tam pomieszkać dopóki nie zarobi na wynajem mieszkania, ale nie spotyka tam ojca.
Nie masz komórki? Nic dziwnego że nosisz spluwe

Bleire to dziewiętnastolatka, która jest w ciężkiej sytuacji. Właśnie zmarła jej matka, ona musiała sprzedać dom, aby zapłacić długi po leczeniu matki. Jej ojciec odszedł kilka lat wcześniej. Jej sistra  bliźniaczka zmarła w wypadku samochodowym, kiedy była mała. Jednak Blaire się nie poddaje jest silna, odważna i nie zamierza się poddać. Lecz nie może się oswoić z nową sytuacją.

Nie pozwolę ci nosić walizki,mając na podorędziu dwa bardzo silne i w dodatku pięknie umięśnione ramiona
Rush jest synem nowej żony  jej ojca. Jest on bardzo  przystoiny, i jest  obiektem wielu westchnień. Na samym początku  Rush jest trochę arogancji, ponieważ on nic nie wiedział o przyjeździe Blaire.

Wiedziałam,że to mężczyzna,który nauczy mnie życia. Nawet jeśli w końcu złamie mi serce

Ich miłość od początku nie jest łatwa. Rush cały czas Blair i traktuje ją chamsko. Blaire trzyma  się od niego jak najdalej i nie chce mieć z nim nic wspólnego. Blaire chce jak najszybciej się wyprowadzić od chłodnego Rusha.
Jednak przez to że mieszkają razem, wpadają na siebie.  Po pewnym czasie wybucha między nimi namiętnąść.

Rozmowa. Najpierw porozmawiamy. Chcę zobaczyć, jak się uśmiechasz. Chcę wiedzieć, jakie kreskówki najbardziej lubiłaś w dzieciństwie, przez kogo płakałaś w szkole i plakaty jakiego boysbandu wisiały na ścianach twojego pokoju. A potem chcę, żebyś znalazła się naga w moim łóżku.

Po pewnym  czasie Blaire pokazuje pazurki, a  Rush staje  się opiekuńczy, który umie zadbać o swoją dziewczyne. Ale czy uczucia między nimi przetrwa?  Czy ich uczucie nie wygaśnie?

Pożegnania rzadko spełniały pokładane w nich oczekiwania.Teraz to wiedziałam.

"O krok za daleko " jest pierwszym tomem serii za daleko. Ta książka nie opisuje tylko o miłości, przyjaźni. Ale pokazuje  w sobie głębsze dno, pokazuje również jak sobie radzić w  trudnych sytuacjach. Jastem bardzo ciekawa , jak dalej  się potoczą losy Rusha i Blair.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz