czwartek, 3 sierpnia 2017

Tetralysal po pół roku nie stosowania

Hejka jak wiecie ja tetralysal brałam przez 3 miesiace i mi bardzo pomógł, ale nie na długo. Ja go nie biorę już od pół roku a cały trądzik, który miałam powrócił.

Na samym początku myślałam że to może wypryski spowodowane są tym że jestem przed miesiączką. Ale kiedy wysypało mnie na policzkach to wiedziałam że to nie wina miesiączki lecz mój trądzik powrócił. W tedy się trochę załamałam bo wiedziałam że znowu będę musiała brać antybiotyk. 

W sumie ja bardzo dużo skutków ubocznych nie miałam, ale niektóre pozostały do tej pory jak zniszczone włosy, które musiałam podciąć i dużo je nawilżać. We wtorek idę znowu do dermatologa po antybiotyki. Na pewno napiszę posta po ich stosowaniu.

17 komentarzy:

  1. Mam nadzieję, że antybiotyk, który przepisze Ci dermatolog, zwalczy Twój trądzik bez nawrotów. :)
    MÓJ BLOG

    OdpowiedzUsuń
  2. Mam nadzieję, że trądzik w końcu zniknie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mój brat tego używał, nic mu nie pomógł... A może antybiotyk nie będzie konieczny? Tego życzę!:)

    OdpowiedzUsuń
  4. Na szczęście nie musiałam brać antybiotyków na te problemy. A Tobie życzę żeby obeszło się oczywiście bez nich...
    Dziękuję za odwiedziny i zapraszam ponownie www.heandmylife.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  5. Niestety mi również trądzik wrócił i teraz leczę się pochodną witaminy A. Póki co są efekty, zobaczymy jak będzie po zakończeniu kuracji.

    OdpowiedzUsuń
  6. Współczuje powracającego trądziku.
    Życzę znalezienia skutecznego leku, który pozwoli Ci go zwalczyć.

    Zapraszam do wspólnej obserwacji.
    Pozdrawiam!

    lublins.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  7. Great post! :)
    I have a poll on my blog, I'm inviting you to vote! <3

    The Fashion Spell | YouTube

    OdpowiedzUsuń
  8. Hmm...przerywanie leków zapisanych przez dermatologa nie zawsze jest dobrym pomysłem. Myślę, że powinnaś była to z nim najpierw skonsultować, bo czasami tak jest że jakiś lek najpierw pogarsza stan cery, żeby potem ją całkowicie wyleczyć ;)

    Sakurakotoo ❀ ❀ ❀

    OdpowiedzUsuń
  9. O ja sie nie znam na takich rzeczach i nigdy nie musiałam stosowac takich tabletek :(

    Zapraszam https://ispossiblee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  10. Współczuję ci. Mam nadzieję, że dermatolog poleci ci leki, po których trądzik zniknie na zawsze.

    zumurawska.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  11. Mi jakoś sam stopniowo przechodzi. Nie stosuję nic, bo i tak mam bardzo suchą skórę i zniszczone włosy,paznokcie itd. Ale nadal mam pełno górek na sobie :(
    Pozdrawiam
    biblioteka-feniksa.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  12. Współczuję. Mam nadzieję, że tym razem to, co przepisze Ci dermatolog pomoże wyeliminować trądzik. Próbowałaś może maści cynkowej lub ichtiolowej?
    Pozdrawiam! :)

    windowofmfashion.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  13. Na szczęście nie mam problemu z trądzikiem, ale moja współlokatorka i owszem. Z tym że ona bierze już antybiotyk, bo nic innego nie pomagało. Nazywa się Izotek jakby co :D Też ma dużo skutków ubocznych, wyniszcza wątrobę (ale podejrzewam, że można brać jakiś hepaslimin czy coś), ale efekt rewelacyjny.

    Pozdrawiam
    Babskie Czytanki

    OdpowiedzUsuń
  14. Ja zrezygnowałam zantybiotyków, dla mnie to tylko ,,chwilowa" poprawa. Warto zmienić pielęgnację skóry ;)

    OdpowiedzUsuń
  15. Uzywalam miesiac, ale bylam ciagle zmeczona, nie widzialam roznic, a na koniec dostalam okropnego uczulenia na twarzy, wiec przerwalam.

    OdpowiedzUsuń
  16. Mój dermatolog zmasakrował mi twarz, że przez sporo czasu wyglądała jak poparzona. ;/ Inne antybiotyki stosowałam, ale efekt był tylko jak je brałam. Odstawiłam i zrezygnowałam z ich usług. Uważaj na kosmetyki, pielęgnację i sprawdzaj ich składy. :)

    Jools and her books

    OdpowiedzUsuń